Listy

- Isac z Brazylii -

Nie miałem czasu na studium Biblii z powodu pracy, ale ustaliłem z Panem Bogiem, że będę wstawał o piątej trzydzieści rano, aby studiować Biblię i mój dzień wygląda zupełnie inaczej. Wychodzę z domu z Bogiem w sercu. W moim życiu nastąpiła poprawa, odkąd przyjąłem ten plan. W sobotnie poranki oglądam program Hope Sabbath School. Jest on dla mnie wielkim błogosławieństwem. Dziękuję, że dzielicie się tym przesłaniem ze światem.

 

- Clive z Kenii -

Gratuluję wam poświęcania czasu na głoszenie dobrej nowiny naszego Pana. Modlę się o Boże błogosławieństwo dla was: o zdrowie oraz o prawdziwą radość i szczęście, abyście nadal wykonywali wspaniałe dzieło. Oglądam telewizję Hope Channel w domu mojego znajomego. Moje serce jest poruszone. Pragnę utrzymywać z wami kontakt, bo razem zmierzamy do naszego wiecznego domu.

 

- Audrey z USA -

W ostatnich miesiącach programy Hope Sabbath School były dla mnie głównym źródłem napomnienia i inspiracji. Korzystam z tych programów przynajmniej trzy razy w tygodniu i nie mogę się doczekać, żeby opowiedzieć w kościele o tym, czego się nauczyłam.

 

- Wendy z Zimbabwe -

Programy Hope Sabbath School pomagają mi lepiej rozumieć Słowo Boże. Dziękuję Bogu, że zamiast oglądać filmy, z Jego pomocą poświęcam więcej czasu na czytanie Jego Słowa i rozmyślanie o nim.