O nas

Telewizyjne studium Pisma Świętego to program publicystyczny przygotowywany przez chrześcijańską telewizję Hope Channel. Ukazujący się raz w tygodniu premierowy odcinek studyjnych rozważań gromadzi na całym świecie przed telewizorami i monitorami komputerów ponad milion widzów ze stu trzydziestu krajów. Od 2013 roku realizowana jest także polska wersja językowa tego projektu, która dostępna jest zupełnie za darmo w serwisie YouTube oraz w ofercie programowej telewizji Hope Channel Polska.
Podczas dynamicznych i interakcyjnych rozważań w ramach serii Hope Sabbath School poruszane są rozmaite zagadnienia biblijne podzielone tematycznie na poszczególne sezony. Każdy z sezonów zawiera zazwyczaj 13 odcinków, do których można z łatwością dotrzeć za pośrednictwem niniejszej strony.
Audycje zwykle prowadzone przez Dereka Morrisa, głównego prezentera programu, są doskonałym uzupełnieniem lektury kwartalnika „Lekcje Biblijne”, wydawanego w Polsce od 1908 roku, do którego odsyłamy wszystkich zainteresowanych w imieniu Wydawnictwa „Znaki Czasu”.
Hope Sabbath School to unikatowa seria, którą warto oglądać i polecać innym!
Życzymy dobrego odbioru i głębokich refleksji.
Zespół serwisu LekcjeBiblijne.tv